Rundum Artist-Run Space

Neljapäeval, 16. oktoobril avab Henri Hütt Admiraliteedi basseini juures Rundumi Showcase #7. Projekt „Searching for the perfect moment: Captured“ asub koordinaatidel 59.442779, 24.761301 ning jääb avatuks 6. novembrini.

Näituse avamine toimub 16. oktoobril Kanuti Gildi SAALis kell 18:00.

Gravitatsiooni kaotamine on üks reaalsuse väljakutse, millega ma pole veel rahu sõlminud. Mitte et ma väga võita tahaksin. Lihtsalt suundi ning võimalusi võiks olla mitmeid... et leida see õige hetk.“

„Searching for the perfect moment“ on Henri Hüti lühi-performance, mis uurib, mis saab väärtustest siis, kui kõik meeled ei ole kohal? Kordus-motiiviline rännak, kaotades kõige sädelevamat hetke, on osalenud mitmetel festivalidel ja on kutsutud Helsingi etenduskunstide festivalile Baltic Circle 2014. Seekord on performance üksi Rundumi prooviruumis, ilma performerita ja loopides lineaarselt 3 nädalat järjest.

„Miks sadama piirkond? Piiririigi tunnet peaks saatma üks sädelev hetk. Hetk, mis meenutaks midagi rännakut alustajale ja teises suunas lõpetajale. Hetk enne......, hetk pärast...... Püüd täiusliku momendi poole.“


Henri Hütt
 läheneb loomingule peamiselt etenduskunsti külg ees. Suutis enne poppi "mittemiski"-buumi sõnastada välja distant artistkunstniku-positsiooni, mis tegeleb eelkõige "mitte"-pooluste eksootikaga. Henri edevus ja ambitsioon sunnivad üha jõulisemalt liikuma unistuste suunas, endale järjest tööd ette kirjutades. 

Rännak on avatud 16. oktoobrist kell 12 Admiraliteedi basseini küljel, Lootsi 11.

Näituse avamine toimub Kanuti Gildi SAALis kell 18:00. 
Rännak jääb avatuks: 6. novembrini.
Lisainfo: 

henri@mimproject.org

Built with Berta.me